відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція « Охорона праці -2018. Управляння ризиками : від концепції до впровадження»

6-8 червня 2018 року в м. Києві відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція « Охорона праці -2018. Управляння ризиками : від концепції до впровадження», співорганізаторами якої були Науково-виробничий журнал « Охорона праці», Державна служба України з питань праці, ДУ «Інститут медицини праці ім. Ю.І. Кундієва НАМН України» та Міжнародна організація праці.

В перший день конференції з доповіддю на тему « Медицина праці в Україні і світі. До концепції реформування» виступив директор інституту , член-кореспондент НАМН України, проф. Чернюк В.І.

Актуальним проблемам медицини та гігієни праці були присвячені 5 доповідей на третій день конференції, з якими виступили член-кореспондент НАМН України, проф. Нагорна А.М., заступник директора ДУ «Український НДІ промислової медицини» ( м. Кривий Ріг) Рубцов Р.С., завідувачка відділу професійного здоров‘я ДУ «Центр громадського здоров‘я МОЗ України» Глембоцька А.В., начальник відділу з питань гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці Держпраці України Харчук Л.В. та головний експерти з питань профпатології Департаменту охорони здоров‘я КМДА Гречківська Н.В.

В обговоренні проблеми прийняли участь учасники конференції, більшість з яких це керівники служб охорони праці підприємств та організацій України, а також фахівці державних установ та преса.