Освіта

Курси з підвищення кваліфікації

Запрошуємо усіх бажаючих на курси очного і дистанційного навчання з підвищення кваліфікації в ДУ «Інститут медицини праці імені Ю. І. Кундієва НАМН України», які відбудуться з 04.07 по 08.07.2022 року за адресою: м. Київ, вул. Саксаганського, 75.

Напрям підготовки: навчання з  підвищення кваліфікації і стажування лікарів та інших фахівців з охорони праці в галузі гігієни праці та професійної патології. На курсах будуть розглянуті такі питання:

  1. АТЕСТАЦІЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ ЗА УМОВАМИ ПРАЦІ (АРМ) згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 1992 р. № 442 “Про Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці” зі змінами від 5 жовтня 2016 р. № 741: (Законодавча та нормативна база, порядок проведення АРМ, пільги і компенсації, додаткові щорічні відпустки за роботу із шкідливими та важкими умовами праці, особливий характер праці, та ін.)
  2. САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНА ОЦІНКА УМОВ ПРАЦІ у тому числі методичні рекомендації для проведення атестації робочих місць за умовами праці  згідно з вимогами Державних санітарних норм та правил  “Гігієнічна класифікація праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу”, затв. наказом МОЗ України від 08.04.2014 р. №248

2.1 Фізичні фактори виробничого середовища.

2.2 Хімічні та біологічні фактори виробничого середовища. 

2.3 Фактори трудового процесу (важкість та напруженість праці).

Частину  оплати за навчання Інститут перерахує Збройним Силам України, тим самим підтримаємо наших військових.

За детальною інформацією звертатися:

Соловйов Олександр Іванович (044) 287 61 17; e-mail: alex.soloviov@ukr.net;

Вехетек Олена Олегівна (044) 289 15 12; e-mail: eov2@ukr.net