Центр медико-психологічної реабілітації Інституту став базовою установою надання висококваліфікованої психологічної допомоги для пацієнтів проєкту “ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ”

У 2023-му році «Центр медико-психологічної реабілітації на Саксаганського» ДУ «Інститут медицина праці ім. Ю.І. Кундієва НАМН України» став базовою установою надання висококваліфікованої психологічної допомоги для пацієнтів проєкту “ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ”.

На Всеукраїнській конференції “ЛІКАРІ ДЛЯ ГЕРОЇВ” вдалося зібрати для відвертої дискусії лікарів, спеціалістів та відповідальних посадовців для обговорення проблем, з якими стикаються госпіталі та лікарні на кожному етапі допомоги.

У конференції взяла участь Керівник Центру Сисоєнко Ірина Володимирівна та розказала про результати плідної роботи та напрацювань команди «Центру медико-психологічної реабілітації на Саксаганського» у сфері психологічної допомоги пацієнтам з травмою обличчя, як базового закладу з реабілітації такої категорії постраждалих.

В ході роботи було окреслено необхідні кроки з боку держави, які потрібні на підтримку галузі щелепно-лицьової хірургії та реабілітації військовослужбовців з травмами обличчя та очей.