Інформація щодо проведення виборів директора Інституту – Ірина Сисоєнко

Сьогодні на загальних зборах колективу наукових працівників відбувається обрання директора Установи, за участі представників Національної академії медичних наук України, Тронька М.Д., Коваленка В.М., Міхньова В.А., Базики Д.А., Усенка О.Ю., а також спостерігачів від громадських організацій та представників засобів масової інформації.

На підставі Постанови Бюро Президії Національної академії медичних наук України Постанови від 14.01.2021 №2/2 «Про результати висунення кандидатури для обрання на посаду керівника Державної установи «Інститут медицини праці імені Ю.І. Кундієва Національної академії медичних наук України» до участі у виборах допущений тільки один кандидат доктор медичних наук, професор Іщейкін Костянтин Євгенович.

Слід зазначити, що вибори відбуваються на принципах відкритості, прозорості та законності відповідно до вимог статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», постанови Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 998 «Деякі питання обрання та призначення керівника державної наукової установи», Статуту Національної академії медичних наук України, Постанови Президії НАМН України від 9 вересня 2016 року № 9/2 «Порядок обрання за конкурсом кандидатури на посаду керівника наукової установи НАМН України» та на виконання постанови Бюро Президії НАМН України від 23.04.2021 № 10/3, Статуту Державної установи «Інститут медицини праці імені Ю.І. Кундієва Національної академії медичних наук України», наказу державної установи «Про організацію виборів на зборах колективу наукових працівників Установи» від 23.04.2021 № 110, з урахуванням встановлення обмежувальних протиепідемічних заходів на території України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

Відповідно до вище зазначених нормативно правових актів оголошення про вибори директора Державної установи «Інститут медицини праці імені Ю.І. Кундієва Національної академії медичних наук України» було розміщене 23 квітня цього року на офіційному сайті Установи для проведення своєчасної акредитації спостерігачів від громадських організацій та представників засобів масової інформації.

Відповідно до порядку акредитації на час проведення виборів були акредитовані організаційним комітетом представники ГО “УКРАЇНСЬКЕ БЮРО ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ”; ГО “Давайте разом” ГО “Люди з обмеженими фізичними можливостями “Об’єктивна рівність” та журналіст ТВ «Інтер», журналіст, інформаційне агентство “Активні Громадини”, журналіст «Всеукраїнський журнал «Корупціонер в Україні».

В 15 годину голосування наукових представників за директора Установи буде завершено.

Заступник директора (голова виборчої комісії) Ірина Сисоєнко