Команда Інституту взяла участь в урочистих зборах Національної академії медичних наук України з нагоди святкування 30-річчя та приєднується до привітань

Національна Академія Медичних Наук України відсвяткувала 30-річчя.

Команда Інституту медицини праці імені Ю.І. Кундієва взяли участь в урочистих зборах Академії з нагоди святкування та приєднуються до привітань.

НАМН України продовжує вирішувати такі важливі завдання, як визначення пріоритетних напрямів розвитку медичної науки; проведення на високому рівні фундаментальних та прикладних досліджень; впровадження їх результатів в практику, що стало особливо актуальним у теперішній час – зокрема в галузі військової медицини, рятуванні життя захисників.

Саме Інститути Академії запроваджують новітні технології лікування політравм, численних вогнепальних поранень та опікових уражень тощо, та, що дуже важливо – у біомедичній інженерії, відновлювальній терапії та реабілітації військовослужбовців та населення, постраждалого від бойових дій.

Національна академія медичних наук має неймовірний досвідчений творчий потенціал та має величезний міжнародний авторитет. Науковці Академії вносять значний внесок у розвиток медичної науки і охорону здоров’я нашої держави, задля збереження найдорожчих цінностей – життя та здоров’я людини, що є особливо важливим в цей складний для країни період.

Щиро вітаємо всю наукову спільноту, бажаємо Національній Академії Медичних Наук України процвітання у вільній незалежній Україні!