Між Інститутом медицини праці та Міністерством освіти і науки України підписано Меморандум про співробітництво

Визначна подія для Інституту!

Сьогодні 16 червня 2022 року Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, та Т.в.о. директора Костянтин Іщейкін, підписали Меморандум про співробітництво між Міністерством освіти і науки України та Державною установою «Інститут медицини праці імені Ю. І. Кундієва Національної академії медичних наук України».

Відповідно до підписаного Меморандуму МОН буде співпрацювати з Інститутом в питаннях розвитку фундаментальних та прикладних наукових досліджень у галузі медицини праці.

Співпрацювати у формуванні державної політики у сфері наукової діяльності з охорони здоров’я працюючого населення, а також співпраця та спільна координація науково-дослідних робіт у цьому напрямі.

Участь у розвитку національного дослідницького простору у галузі охорони здоров’я працюючого населення та його інтеграції до світового дослідницького простору.

Участь у розбудові дослідницької інфраструктури у галузі науки та освіти з охорони здоров’я працюючого населення в Україні та її інтеграції до світової дослідницької інфраструктури.

Участь у діяльності, спрямованій на залучення студентської молоді до наукової діяльності.

Сприяння розвитку наукової складової у сфері вищої освіти.

Також від Міністерства освіти і науки отримали відзнаку за багаторічний внесок в розвиток науки:

Сисоєнко Ірина Володимирівна – заступник директора з загальних питань, заслужений юрист України, Народний депутат України VIII скликання

Трахтенберг Ісаак Михайлович – заступник директора з наукової роботи, заслужений діяч науки і техніки  України, академік НАМН, член-кореспондент НАН та НАМН України, доктор медичних наук, професор, завідувач відділу по вивченню факторів виробничого середовища і гігієнічних досліджень

Яструб Тетяна Олександрівна – кандидат медичних наук, завідувач лабораторії токсикології пестицидів і ГП при їх застосуванні відділу гігієни праці в сільському господарстві

Демченко Віолетта Федорівна – кандидат біологічних наук, завідувач лабораторії аналітичної хімії i моніторингу токсичних речовин

Короленко Тамара Костянтинівна – кандидат медичних наук, старший науковий співробітник лабораторії промислової токсикології і ГП при використанні хімічних речовин відділу по вивченню факторів виробничого середовища і гігієнічних досліджень.

Леоненко Ольга Броніславівна – доктор біологічних наук, провідний науковий співробітник лабораторії медико-біологічних критеріїв професійних впливів і гігієни праці у зварювальному виробництві відділу по вивченню факторів виробничого середовища і гігієнічних досліджень.