В інституті відбулись перші загальні збори Профкому Профспілкової організації працівників установи

Сьогодні відбулись перші загальні збори Профкому Профспілкової організації працівників Державної установи «Інститут медицини праці імені Ю.І.Кундієва Національної академії медичних наук України».

Вітаємо заступника директора з загальних питань Сисоєнко Ірину Володимирівну з обранням на посаду Голови Профспілкового комітету Профспілкової організації працівників ДУ «Інститут медицини праці імені Ю.І.Кундієва Національної академії медичних наук України».

«Профспілка – це важливий інститут представництва і здійснення захисту прав та інтересів членів профспілок у трудових і соціально-економічних відносинах. А створення незалежних, потужних і впливових профспілок, здатних ефективно відстоювати інтереси працівників – невід’ємний атрибут цивілізованої держави.

Членів нашої Профспілки об’єднує бажання людей впевненіше дивитись у завтрашній день.

Таку впевненість членам нашої Профспілки надає високий рівень соціального діалогу та планування впровадження соціальних програм із матеріальної підтримки, зокрема з оздоровлення працівників нашого Інституту. Оскільки, працівники нашого Інституту є головним науковим потенціалом розвитку медицини праці.

Профспілка працівників ДУ «Інститут медицини праці імені Ю.І.Кундієва Національної академії медичних наук України» створена для кожного з Вас, для тих, хто вже є членом профспілки чи тільки планує долучитись до захисту своїх прав та інтересів. Маємо надію, що кожен знайде необхідне – від інформації про поточну діяльність Профспілки до широкого кола знань, необхідних для відстоювання своїх трудових прав. Ми завжди відкриті до діалогу!» – зазначила Ірина Володимирівна Сисоєнко.