Відбулося урочисте засідання Вченої ради Інституту присвячене тридцятій річниці від дня заснування Національної академії медичних наук України.

02 жовтня 2023 року відбулося урочисте засідання Вченої ради ДУ «Інститут медицини праці імені Ю.І. Кундієва НАМН України», присвячене тридцятій річниці від дня заснування Національної академії медичних наук України.

Відкрив урочисте засідання Вченої ради, т.в.о. директора інституту, д.мед.н., проф. Костянтин ІЩЕЙКІН, який привітав співробітників Інституту з 30-річчям Національної академії медичних наук України і подякував за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм та особистий внесок кожного у розвиток медичної науки. В своєму виступі Костянтин Євгенович презентував присутнім досягнення Інституту у складі Національної академії медичних наук України». Відзначив, що співробітники Інституту виконують наукові дослідження для вирішення актуальних питань з проблем медицини праці, гігієни та професійної патології, промислової токсикології, психофізіології. Водночас відмітив, що зважаючи на повномасштабну війну в Україні, активні бойові дії та велику кількість поранених в Інституті активно ведеться робота по наданню медичної та реабілітаційної допомоги військовослужбовцям, постраждалим внаслідок бойових дій, у Центрі медико-психологічної реабілітації.

Керівник Центру медико-психологічної реабілітації, Президент Всеукраїнської асоціації фізичної та реабілітаційної медицини та курортології Ірина Сисоєнко, визначила важливість розвитку напрямку реабілітації для військових.

Центр медико-психологічної реабілітації який постійно розвивається та розширює можливості з використанням високотехнологічного обладнання та систем з інтегрованим штучним інтелектом, постійна розробка інноваційних підходів до відновлення поранених.

На урочистому засіданні Вченої ради інституту керівництво нагородило Грамотами провідних вчених та лікарів Інституту за їх високий професіоналізм, визначні успіхи в науковій, лікувальних сферах діяльності та вагомий особистий внесок у створення наукових розробок.