З глибоким сумом сповіщаємо

З глибоким сумом сповіщаємо, що 27 січня на 100-му році життя перестало битися серце Людини Епохи, Відомого науковця, Учителя, Наставника, Колеги, Видатного Вченого, Фундатора вітчизняної токсикології, творчого Дослідника у галузі профілактичної медицини академіка НАМН України, члена-кореспондента НАН України, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії в галузі науки і техніки України, академічних премій з профілактичної медицини, Премії імені О. О. Богомольця, Почесного професора навчальних і наукових закладів, заступника директора з наукової роботи Ісаака Михайловича Трахтенберга, який майже 50 років не тільки очолював науковий колектив дослідників з медицини праці та профілактичної токсикології, а й беріг та примножував наукові традиції нашого Інституту.

Щирі співчуття всім рідним і близьким людям, тим хто знав цю світлу людину. Це велика невимовна втрата для колег і друзів, всієї наукової спільноти.

Світла пам’ять про академіка Ісаака Михайловича Трахтенберга назавжди залишиться в наших серцях …


Прощання з Ісаком Михайловичем Трахтенбергом відбудеться в понеділок 30 січня 2023 року з 11:00 до 13:00 в ДУ «Інститут медицини праці імені Ю.І. Кундієва НАМН України» в великому конференц-залі, за адресою: м.Київ вул. Саксаганського 75.

Поминальний обід відбудеться о 15:00 за адресою: вул. Липська 5, Готель «Національний» ресторан 3 поверх.