Запрошуємо на навчання з підвищення кваліфікації спеціалістів з питань гігієни праці

Вельмишановні колеги !

Висловлюємо Вам свою повагу та повідомляємо, що Інститут медицини праці є провідною установою в питаннях розробки нормативних актів щодо досліджень та  гігієнічної оцінки факторів виробничого середовища і трудового процесу.  Наукові співробітники установи є розробниками ДСН «Гігієнічна класифікація праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу».

Інститут постійно проводить  консультації та навчання з підвищення кваліфікації фахівців щодо проведення досліджень і оцінки виробничого мікроклімату, шуму, вібрації, освітленості, повітря робочої зони, біологічного фактора, важкості та напруженості праці тощо.

Запрошуємо на навчання з підвищення кваліфікації спеціалістів з питань гігієни праці. Найближчий п‘ятиденний цикл планується у квітні 2023 р. 

Право на проведення навчання з підвищення кваліфікації ДУ «Інститут медицини праці імені Ю.І. Кундієва НАМН України» визначено  ліцензією Міносвіти і науки України: Серія в АЕ, № 527681 від 08.12. 2014 р. 

Вартість навчання одного слухача становить 8 400,00 гривень з ПДВ – 20%.

Чекаємо на ваші заяви, зразок якої представлено на офіційному сайті  нашої установи (вкладка «ОСВІТА»).

Контактні телефони та email: Вехетек Олена Олегівна – 0675268681, (044) 289 15 12; e-mail: eov2@ukr.net 

Місце проведення заходу та листування: 01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 75,  Державна установа «Інститут медицини праці імені Ю. І. Кундієва Національної академії медичних наук України».